Deborah Magic of Morion

BáraJmenuji se Deborah Magic of Morion a a narodila jsem se 21.2.2008 fence Onyx Lady Zsiványs a pejskovi Zošimu z Drsné planiny v chovné stanici Magic of Morion. Jsem trpasličí jezevčík barvy černé s pálením.

Mám moc krásný a dlouhý rodokmen. Moji lidi mi říkají Báro, Barunko, Barunečko, a někdy taky Baruno nedobrá. To když zlobím.

Narodila jsem se ve velkém krásném domečku společně se čtyřmi sourozenci. Ale to už si moc nepamatuji, protože jsem byla ještě malinká. Moji lidi si mě odvezli, když mi bylo osm týdnů. Vážila jsem tehdy 1.2 kg a vůbec jsem se v autě nebála. K nám domů jsme přijeli pozdě večer a naštěstí mi moji lidi ustlali ve své posteli. A tam spím dodnes.

V novém domově se mi okamžitě zalíbilo a hned jsem si všechny členy rodiny omotala kolem packy. Abych doma nebyla sama, chodím s paničkou do práce. Chodíme pěšky chodníčkama okolo Baťových půldomků, a mě se to moc líbí. Ze začátku jsem se nosila v tašce, ale brzo jsem dostala obojek a vodítko a musela jsem chodit sama. Vůbec se mi to nelíbilo, ale teď už běhám ráda.

U paničky v práci mám svůj pelíšek a velkou zahradu a hlavně za mnou občas přijede kamarádka Vanda, což je tříletá fenka zlatého retrívra. Teď už je tam měsíc a bezvadně si to užíváme. Nechá si ode mě všechno líbit a její trpělivost se mnou je bezbřehá.

No prostě si ten psí život docela užívám.

 

Rodokmen

Na můj rodokmen se můžete podívat tady.

rodokmen

 

Výstavy

 

Datum Druh výstavy Třída Ocenění
5.9.2009 Oblastní, Buchlovice otevřená VD1
9.8.2009 Speciální, Jevíčko otevřená VD3
27.6.2009 Mezinárodní, Brno mladých VD
4.4.2009 Národní, Ostrava mladých V
7.2.2009 Mezinárodní, Brno mladých VD
18.1.2008 Národní, Brno dorostu VN

Komentáře jsou uzavřeny