Vrh C

Tento týden nám bude 6. týdnů. Čeká nás tetování a první očkování. Daří se nám dobře, umíme už papat granulky s masíčkem a výběh 2x2m nám již  nestačí, takže máme celý barák pro sebe :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Představujeme se po měsíci života

Cedrik z Horácova domku

Je největší a nejstarší ze štěňát. Říkáme mu Cucík, protože je hrozně nenažraný. U mamky je vždycky první  a zabere si nejlepší flek. Je červený, žíhaný a je to moc pěkné štěňátko.

Cedrik

Cedrik

Cora z Horácova domku

Korinka je něžná krásná psí holčička černá s pálením. Je to hrozný mazel, jenom se objevíme u pelíšku, hned se cpe na ruky. A kluky hravě přepere.

Cora

Cora

 

Cipísek z Horácova domku

Cipísek je  druhý z vrhu. Je taky červený žíhaný, trochu tmavší než je Cucík.  Má nádhernou hlavu a vypadá to , že by z něho mohl být  pěkný pejsek na výstavy.  A je to naše nejumazlenější stěňátko. Jak ten se umí přitulit!

Cipísek

Cipísek

 

Zkoušíme malé přikrmovat, ale Meli má tolik mléka, že nám na to kašlou. Pohrdli kuřecím masíčkem i tvarohem. Teprve dneska trochu ujedli z mlíčka s piškotkama. Asi jsou po mamce, ta taky piškotky miluje.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Víkend na chalupě

Ahoj tady zase Melinka,

tak jsem si myslela,že to čekání miminek nebude žádná hrůza, ale to jsem se pěkně přepočítala.
Pořád jsem měla jenom trošku větší bříško, ale lítat a skákat mi šlo pořád dobře. No a v pátek jsme jeli na víkend na naši chalupu a mě vám do rána najednou narostlo bříško jednou tolik. Najedou jsem jako kulička. Taky mám pořád hlad a chuť na něco dobrého.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V sobotu bylo venku krásně, svítilo sluníčko, a tak jsme s Bárou šmejdili po zahradě. Panička vařila, páníček ořezával stromy, a tak moc nesledovali, co kde vyvádíme. Naštěstí. Našla jsem totiž mrtvého ptáka, a tak, aby mi ho Bára nesnědla, jsem ho celého nasoukala do sebe i s peřím. Ani jsem ho nestačila pokousat. Lidi jak mě bylo blbě! Chvíli jsem chodila jak pošůlaná blecha, a pak jsem všechnu tu dobrotu potupně vyblinkala. Páníčci nevěřícně zírali, co všechno se do mě vlezlo. Tedy napřed zírali – a pak nadávali, jaký fujtajbl jsem to sežrala. Hned to vyhodili a panička mi dala piškotek, když mám to bříško zase prázdné. A pak už mě nespustili z očí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mám právě měsíc do porodu a už jsem jak bečka. To by mě zajímalo, co mě ještě čeká?!
Tak zase brzy ahoj. Vaše Melinka.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA